تبلیغات در قلم


چرا بايد تبليغات اينترنتي را جدي گرفت؟


* اينترنت برخلاف ساير رسانه‌ها به هيچ وجه اسير محدوديت‌هاي تيراژ نيست؛ يک خبر يا يک بنر تبليغاتي در اينترنت، بي‌نهايت بار منتشر و ديده مي‌شود بدون اينکه حتي يک ريال هزينه بيشتر در پي داشته باشد.
* اينترنت در سراسر کره خاکي در دسترس است و اخبار و تبليغات اينترنتي به سادگي در هر شهر و روستايي قابل مشاهده است.
* دسترسي به اينترنت، هيچ محدوديت زماني ندارد و کاربران در هر ساعت از شبانه‌روز مي‌توانند از سايت‌هاي اينترنتي بازديد کنند.
* اينترنت به شما اين امکان را مي‌دهد تا به ساده‌ترين شکل ممکن به مخاطبان اصلي خود دسترسي پيدا کنيد.
* هزينه انتشار مطالب و آگهي‌هاي تبليغاتي در فضاي اينترنت به صورت چشمگيري کمتر از ساير رسانه‌ها است.
*  يکي از ويژگي‌هاي منحصر به فرد اينترنت اين است که مي‌توان تعداد بازديد اخبار و آگهي‌ها را به تفکيک مشخصات بازديدکنندگان از اولين لحظه‌هاي انتشار مورد ارزيابي قرار داد.
* برخلاف ساير رسانه‌ها، مطالب و تبليغات منتشر شده در فضاي اينترنت را به راحتي مي‌توان ويرايش کرد. اينترنت اين امکان را فراهم مي‌کند که پس از ارزيابي اثر تبليغات و پيام، نسبت به ويرايش و تغيير آن براي اثرگذاري بيشتر اقدام شود.
* با توجه به اينکه کاربران در فضاي اينترنت با يک کليک ساده، از يک خبر و يا تبليغ وارد صفحه‌هاي جديد مي‌شوند، اثرگذاري اطلاع‌رساني و تبليغات در اينترنت، به‌لحظه و در مقايسه با ساير رسانه‌ها بسيار بيشتر است.
* اينترنت رسانه پوايي است که بر خلاف ساير رسانه‌ها که دوره انتشار محدود و مشخصي دارند، در هر لحظه به صورت پيوسته در حال انتشار خبر و تبليغات است.
* اينترنت برخلاف ساير رسانه‌هاي سنتي و ايستا، اين امکان را مي‌دهد تا اطلاعات و تبليغات را به صورت پويا طراحي و ارايه کرد.
* اطلاع‌رساني و تبليغات در اينترنت اين فرصت را در اختيار فروشندگان کالاها و خدمات قرار مي‌دهد تا با يک کليک ساده محصولات خود را به خريداران بفروشند.
* در فضاي اينترنت محدوديت‌هايي نظير ابعاد صفحه، تعداد کلمه و زمان وجود ندارد. به همين دليل حجم بيشتري اطلاعات را مي‌توان از طريق اين رسانه منتشر کرد.
* اينترنت به دليل صرفه‌جويي‌هايي که در مصرف کاغذ ايجاد مي‌کند، کمک زيادي به حفظ محيط زيست مي‌کند. همچنين با استفاده بيشتر از ظرفيت‌هاي اينترنت، حجم قابل توجهي از ترافيک درون‌شهري و آلودگي‌هاي زيست محيطي کاهش مي‌يابد.
* ميزان رو به رشد استفاده و وابستگي شهروندان به اينترنت، به زودي اين رسانه را به پرقدرت‌ترين رسانه کره زمين تبديل مي‌کند. حضور پيشتازانه و هدفمند در اين رسانه، عامل جلب بيشتر و راحت‌تر اعتماد کاربران مي‌شود.

هزینه تبلیغات در قلم


برای دریافت تعرفه تبلیغات در سایت خبری تحلیلی قلم و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف‌ها و فرآیند ثبت سفارش تماس بگیرید.


تعرفه تبلیغات در قلم 


بازگشت به صفحه اصلی